Sekrety koreańskiej urody, czyli Cushion Foundation

Moda na koreańską pielęgnację trwa. Znamy już rytualne zabiegi i naturalne kosmetyki; kremy jajeczne, czarne maści i maseczki na każdą okazję. Jednak najgorętszym trendem, wciąż mało poznanym i jeszcze niedocenianym, są podkłady typu Cushion.
Kompaktowe „poduszeczki” przywędrowały do Europy już jakiś czas temu. Dla wielu jest to wciąż nieznany produkt, choć coraz więcej renomowanych firm kosmetycznych decyduje się wypuścić na rynek własny podkład typu Cushion.

Cushion to właśnie z angielskiego „poduszka” i odnosi się do sposobu aplikacji produktu. Azjatki odkryły go już wiele lat temu i nie rezygnują aż po dziś dzień.  Innowacyjny jest tutaj nie tylko sposób nakładania podkładu, ale sama jego formuła. Podkłady typu Cushion są lekkie, wodne, nieobciążające – dlatego właśnie nakładanie ich palcami nie sprawdzi się. Niesamowita lekkość i płynność pozwala na uzyskanie nieprawdopodobnie naturalnego wyglądu skóry przy jednoczesnym kryciu niedoskonałości i pielęgnacji. Ten kosmetyk nie wysusza, a nawilża. Nie tworzy efektu maski, ale wyrównuje koloryt.  Stapia się ze skórą, a unikalny sposób aplikacji pozwala na trwały, wielogodzinny efekt.

Ale krótko o samym produkcie. Podkład  NUDE Cushion Foundation to odpowiedź marki Isa Dora na rosnące zainteresowanie tego typu produktami. Ceniona od lat firma wypuściła na rynek produkt o wysokiej jakości, unikatowej formule i… PRZYSTĘPNEJ CENIE!

   Cała innowacja kryje się w malutkiej, niepozornej puderniczce. Jakież jednak jest nasze zdziwienie, gdy po otwarciu nie ukazuje się nam typowy, prasowany puder – ale porowata gąbeczka, ukryta pod specjalnym zamknięciem, które chroni przed wysychaniem ale i nadmiernym wchłanianiem podkładu.

Tutaj nie potrzebujesz żadnych dodatkowych produktów. Gąbeczek, pędzli… Cały sekret tkwi w strukturze aplikatura, który chłonie odpowiednią dozę podkładu – tak, po zużyciu produkt wystarczy umyć, dokupić tylko ulubiony podkład – i gotowe! Jeśli zaś chodzi o samą aplikację, przebiega bardzo intuicyjnie. Podkład należy wklepać gąbeczką w uprzednio przygotowaną kremem, bazą, czy serum, twarz. Taka aplikacja pozwala uzyskać nieprawdopodobnie naturalny efekt.
Spróbuj już teraz kompaktowej pielęgnacji. Z IsaDora i PerfumriąWiki możesz cieszyć się profesjonalnym makijażem w super cenie 🙂

Tylko teraz podkład IsaDora Nude Cushion Foundation w super cenie 19.90! Oferta dostępna TUTAJ.