Uparcie piękna skóra – Olivolio Ośle Mleko

Olivolio to kosmetyki rodem z Grecji, wytwarzane tradycyjnie, z naturalnych składników. Głównym składnikiem jest Certyfikowana Oliwa Extra Virgin z ekologicznych upraw na Kalamacie, Sparcie czy Krecie. Kosmetyki OLIVOLIO nie zawierają sztucznych barwników, silikonu, parabenów ani olei mineralnych. Są testowane dermatologicznie oraz odpowiednio zbilansowane tak, aby dostarczały najcenniejsze dla skóry składniki aktywne. Kosmetyki Olivolio nie są testowane na zwierzętach i posiadają opakowania z przeznaczeniem do recyklingu.

Linia OLIVOLIO Donkey Milk

Tradycja pielęgnacji i urody greczynek sięga korzeniami aż do starożytności. Pragnąc łączyć to, co skuteczne, z tym, co naturalne i dobre, należy cofnąć się w przeszłość tysiące lat, do świata antycznego. Nie jest tajemnicą, że już wtedy kobiety doceniały dobrodziejstwa mleka. Każda z nas słyszała już o kozim – jego zaletach i zastosowaniu w kosmetologii. Ale mleko ośle?! Na upartego… czemu by nie spróbować? 🙂

 

Ośle mleko to bogactwo dobrych tłuszczów, witamin, protein. Posiada cztery do pięciu razy więcej witaminy C, aniżeli mleko krowie. Białka mleka oślego niosą ze sobą mnóstwo aminokwasów pobudzających produkcję kolagenu i elastyny. Kwasy tłuszczowe i makroelementy wpływają na zwiększenie elastyczności i napięcia skóry. Kosmetyki OLIVOLIO Donkey Milk są więc idealne dla skóry przesuszonej, podrażnionej i bardzo wrażliwej – przede wszystkim zaś polecane przy egzemie czy Atopowym Zapaleniu Skóry. Naturalny skład sprawia, że są bezpieczne, a idealnie skomponowany skład gwarantuje efektywność kosmetyków.

 

Na koniec zdradzę Wam sekret – z miłości do oślego właśnie mleka zasłynęła pewna starożytna, egipska królowa. Kleopatra znana była ze swych kąpieli w wannach wypełnionych po brzegi tymże specyfikiem.

Dziewczyny, nie bądźcie uparte. Łapcie już teraz kosmetyki z serii OLIVOLIO Donkey Milk