Starzej się w ślimaczym tempie z Markell Bio Helix

 

Markell Cosmetics pojawiła się na rynku w 1993 r i od tego czasu nie zwalnia tempa rozwoju. Kosmetyki do włosów, ciała i twarzy to tylko niektóre z produktów firmy. Na szczególne zaufanie klientów wielu krajów zasłużyła marka ściśle kontrolowanymi standardami produkcji, wysokiej jakości naturalnymi składnikami oraz latami doświadczeń na rynku.

Wychodząc na przeciw potrzebom każdej z nas, Markell Cosmetics zaproponowało linię Bio Helix czyli… kosmetyków ze śluzem ślimaka. Szybko okazało się, że dobroczynne działanie naturalnego składnika podbija serca pań w każdym wieku.

Głównym składnikiem aktywnym kosmetyków Bio Helix są mucyny – naturalny składnik ekstraktu ze śluzu ślimaka. Wspaniale wypełniają zmarszczki, działają na blizny potrądzikowe i wszelkie podrażnienia, ale także rozjaśniają przebarwienia, działają aktywnie na zaczerwienienia i wszelkie różnice w pigmentacji skóry. Składnikiem dodatkowym jest kwas hialuronowy, który uzupełnia i wzmacnia działanie mucyn. Głęboko nawilża i chroni skórę, tworząc na jej powierzchni niewidzialną warstwę. Dodatkową ochronę zapewnia Nano-Vit, nano-emulsja z olejku rokitnikowego o wysokiej zawartości nienasyconych kwasów tłuszczowych. Nie tylko skutecznie chroni skórę przed promieniowaniem UV, ale także wspomaga naturalną regenerację, dodaje świeżości, blasku i promiennego wyglądu.

 

Taka kompozycja składników zapewnia nie tylko regenerację i ochronę skóry wrażliwej, skłonnej do przebarwień czy już doświadczonej zmianami, ale także natychmiastowy efekt zdrowszej, lśniącej, zadbanej cery. Bio Helix to produkty specjalnego przeznaczenia, które jednak sprawdzą się u każdej z nas. Przygotowane z dbałością, stworzone przez profesjonalny sztab kosmetologów Markell Cosmetics, produkty linii Bio Helix to kompletna pielęgnacja, która pokazuje, że natura jest najefektywniejsza.

 

 

Nie namyślajcie się w ślimaczym tempie, tylko skaczcie na PerfumeriaWika i zobaczcie, czy ślimak nie pokaże Wam rogów. 😉