24 kwietnia 2017

O nas

Perfumy damskie, męskie, akcesoria do makijażu i pielęgnacji ciała – Perfumeria wiki.pl

Perfumeria internetowa Wiki.pl jest rozszerzeniem działalności firmy kosmetycznej istniejącej na rynku od 1990 roku.

 

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w handlu hurtowym i detalicznym oraz nastawieniu na doskonalenie zawodowe personelu staliśmy się zespołem silnym, stabilnym i doskonale orientującym się na rynku kosmetycznym. O sukcesie naszego sklepu internetowego z kosmetykami Perfumeria Wiki.pl decyduje Państwa zaufanie i zadowolenie. Dlatego kładziemy szczególny nacisk na rzetelność, którego podstawą jest etyka obsługi Klienta.

 

Perfumeria Wiki.pl posiada w ofercie ponad 7000 oryginalnych produktów kosmetycznych, m.in.: perfumy damskie i męskie, akcesoria do pielęgnacji ciała, farby do włosów, lakiery do paznokci oraz inne akcesoria kosmetyczne.

 

Oferujemy kosmetyki zarówno uznanych na świecie producentów, jak i doskonałe jakościowo produkty mniej znanych firm. Wszystkie w bardzo atrakcyjnych cenach. Handlujemy wyłącznie oryginalnymi produktami kosmetycznymi, legalnie wprowadzonymi na polski rynek.

 

Gwarantujemy, że każdy z Państwa znajdzie tu coś dla siebie. Na bieżącą śledzimy nowości w świecie perfum, makijażu i pielęgnacji. Szczególnie dbamy o utrzymanie szerokiego asortymentu artykułów kosmetycznych i atrakcyjność cenową. W naszym sklepie internetowym stosujemy promocje, system nagradzania klientów, konkursy, bonusy i wiele innych form promocyjnych. W czasie ich trwania oferujemy produkty najwyższej jakości w bardzo atrakcyjnych cenach.

 

Prowadzimy profesjonalne doradztwo kosmetyczno – perfumeryjne. Nasz personel telefonicznie lub mailowo pomoże w zakupie perfum, doborze produktów do makijażu, pielęgnacji twarzy, czy innych akcesoriów kosmetycznych. Służymy także specjalistyczną pomocą w doborze wyjątkowych, niebanalnych i niezwykle eleganckich prezentów.

 

Zmawiając kosmetyki w sklepie internetowym Perfumeria Wiki.pl mają Państwo gwarancję, że zamówienie zostanie zrealizowane szybko i sprawnie. Wszystkie transakcje przygotowywane są ze szczególną dbałością, a stale wzrastająca liczba zadowolonych Klientów i znikoma ilość reklamacji świadczy o tym, iż jesteśmy godnym zaufania partnerem.